Nabór do Integracyjnego Teatru Tańca ,,Kierunek”

Śląski Teatr Tańca w Bytomiu ogłasza nabór do Integracyjnego Teatru Tańca ,,Kierunek"- pierwszego w Polsce teatru tańca z udziałem tancerzy niepełnosprawnych fizycznie.

Jeśli jesteś tancerzem kreatywnym i twórczym, pełno lub niepełnosprawnym (poruszającym się na wózku inwalidzkim), zainteresowanym pracą nad spektaklem, zgłoś się do Integracyjnego Teatru Tańca ,,Kierunek”.

Nabór trwa do 31 stycznia 2011 roku.

Taniec integracyjny opiera się na wspólnym działaniu osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych zgodnie z ideą równości, współpracy, wzajemnego szacunku i zrozumienia.
Jeśli chcesz należeć do Integracyjnego Teatru Tańca oferujemy Ci:
· Całoroczne warsztaty taneczno-integracyjne; tworzenie spektakli i ich prezentację. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu podczas dwudniowych sesji (sobota, niedziela, 3 godziny dziennie) pod kierunkiem profesjonalnego choreografa.
· Dwutygodniowe Warsztaty Integracyjnego Teatru Tańca w ramach XVIII Międzynarodowej konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu z udziałem zagranicznych instruktorów (26.06-9.07.2011 r.).

Zrealizowane spektakle będą prezentowane na scenie Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu i innych miastach, na przeglądach teatralnych i tanecznych.
Integracyjny Teatr Tańca będzie miał również możliwość prezentacji swoich produkcji dla międzynarodowej widowni w ramach XVIII Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej.

O terminie pierwszego spotkania uczestnicy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia:
Anna Nowak – koordynator projektów społecznych i edukacyjnych
Śląski Teatr Tańca
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 27
tel. (32) 281-82-53, 281-82-55
e- mail: info@stt.art.pl, a.nowak@stt.art.pl

Formularz zgłoszeniowy – do pobrania

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również