Piąty koncert „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” już wkrótce

Piąty koncert „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko" już wkrótce

7 grudnia 2014 o godz. 16.00, w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia rozpocznie się piąta odsłona niezwykłego koncertu pt. „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko".

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej prowadzona przez dwójkę wokalistów i pasjonatów: Karolinę Żelichowską i Łukasza Barucha. Fundacji Łukasza i Karoliny w przygotowaniu imprezy towarzyszy 7 partnerów, wśród których jest już po raz drugi krakowska Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” (stąd nazwa koncertu).
W programie imprezy publiczność i zaproszeni goście znajdą mnóstwo atrakcji. Na scenie sali widowiskowej wyremontowanego PKZ wystąpią wybitnie uzdolnieni artyści (osoby z dysfunkcjami) z całej Polski wspólnie z wspaniale śpiewającymi dąbrowskimi wokalistami. W ich wykonaniu będzie można usłyszeć i razem z nimi zaśpiewać wiele polskich przebojów muzyki rozrywkowej. W roli akompaniatora wystąpi profesjonalny zespół pod kierownictwem kompozytora Andrzeja Zaryckiego, a imprezę poprowadzi piosenkarka i frontmanka krakowskiego zespołu Galicja – Lidia Jazgar.
Przez cztery lata swojej działalności zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem” udowodnił, że z pomocą partnerów, wspaniałych artystów i wolontariuszy potrafi zorganizować koncert na najwyższym poziomie. W tym roku po raz pierwszy Łukasz i Karolina postanowili połączyć w duety artystów, których Fundacja „Wygrajmy Razem” wspiera i uzdolnionych wokalistów, którzy współpracują na co dzień z Pałacem Kultury Zagłębia i Młodzieżowym Ośrodkiem Pracy Twórczej. Krok ten ma na celu zintegrowanie środowisk twórczych i pokazanie, że muzyka i śpiew mogą na scenie połączyć ludzi, którzy wcześniej się nie znali. Próba robocza, która odbyła się 7 listopada w dąbrowskim MOPT pokazała, że był to świetny pomysł, a to pozwala wierzyć w sukces tegorocznego przedsięwzięcia.
Wszystkich chętnych aby to sprawdzić organizatorzy zapraszają serdecznie do odbioru bezpłatnych zaproszeń z PKZ (p. 327, II piętro) i biura klubu osiedlowego Helikon.
Szczegóły dotyczące koncertu zamieszczone zostały na plakacie promującym tegoroczne przedsięwzięcie.

Data publikacji:14.11.2014 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również