Plener dla głuchej i niedosłyszącej młodzieży

Stowarzyszenie MOC na MOC i Miszung Pracownia Animacji Kulturowej organizuje od 19 do 23 lipca br. bezpłatny wakacyjny plener fotograficzny w Lubawce w Sudetach Środkowych, dla głuchej i niedosłyszącej młodzieży z Polski i Ukrainy.

Uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności twórcze pod okiem artystki sztuk wizualnych wraz z animatorkami kultury, z tłumaczami polskiego i ukraińskiego języka migowego.

Tematem zdjęć będą między innymi wyzwania komunikacji międzyludzkiej, jej różne aspekty, ale temat choć może wydawać się trudny, będzie realizowany w przystępny sposób, w formach kreatywnych, umożliwiających kreację własną, zabawę sztuką, tworzenie w otoczeniu przyrody, nowych przyjaciół, wśród osób sojuszniczych.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Organizator zapewnia dojazd, nocleg, wyżywienie i ubezpieczenie na czas pleneru.

Projekt jest finansowany przez IKEę we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja w ramach programu „Bezgraniczni Przyjaciele”. Wyjazd będzie z z Katowic, a dokładny adres i godzina zbiórki będzie podana najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem pleneru.

Obecnie trwa nabór chętnych. Jeśli chcesz jechać, napisz po polsku lub ukraińsku lub wysyłając nagrane pytanie w PJM lub UJM na adres: biuro@mocnamoc.pl lub przez profil na Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064737694002&paipv=0&eav=AfZyrFOn_oj_q_w__TWfqbFmDQo_9v8v9kmcl8dtuWNgc7WICbNoFvITxC1Pa0KYrC0 .
Wejdź na www.mocnamoc.pl/migawki i pobierz FORMULARZ REKRUTACYJNY

Oprac. em/

Data publikacji: 10.07.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również