Rusza 32. edycja cyklu Imprez Międzynarodowego Nieprzetartego Szlaku RELACJE

Fundacja Nieprzetartego Szlaku ogłasza kolejny cykl imprez artystycznych dla osób z niepełnosprawnościami. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy jeszcze mocniej stawiają na RELACJE. Tradycyjnie każdy będzie mógł znaleźć przestrzeń dla siebie na Nieprzetartym  Szlaku.

Termin: 27 września 2021; 22-23 listopada 2021; 07-10 kwietnia 2022
Miejsce: Centrum Nieprzetartego Szlaku i Teatr Muzyczny w Lublinie; fanpage „Nieprzetartego Szlaku” na Facebooku; www.nieprzetartyszlak.eu


Od ponad 30 lat na terenie Lubelszczyzny, Śląska, Podkarpacia, ale także w Ukrainie i Białorusi powstaje ruch artystyczny i arteterapeutyczny osób z niepełnosprawnościami, teatrów, grup muzycznych, solistów oraz pracujących z nimi instruktorów i terapeutów i wolontariuszy. To silne i szerokie środowisko to Międzynarodowy Ruch Nieprzetartego Szlaku. Nieprzetarty Szlak realizowany jest poprzez całoroczny cykl imprez artystycznych – plastycznych, muzycznych, teatralnych, których bohaterami są właśnie osoby z niepełnosprawnościami. Celem organizowanych przedsięwzięć nie jest wybór najlepszych, ale pełne radości spotkania wszystkich, którzy pomimo trudności, z zaangażowaniem, dzielą się swoim pięknem i twórczością.

Organizatorzy z Fundacji Nieprzeratego Szlaku zapraszają wszystkich do udziału w tegorocznej 32. edycji cyklu Imprez Nieprzetartego Szlaku, której tematem przewodnim będą RELACJE.

Ogłoszony już Konkurs na Znak Graficzny, rozpisany wśród osób z niepełnosprawnościami, jest pierwszym wydarzeniem w całorocznym cyklu imprez Nieprzetartego Szlaku. Zwycięska praca zostanie oficjalnym znakiem graficznym 32.edycji Nieprzetartego Szlaku 2021/2022 “Relacje”.

Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty znajdują się pod linkiem:
http://nieprzetartyszlak.eu/oglaszamy-miedzynarodowy-konkurs-na-znak-graficzny-cyklu-imprez-nieprzetartego-szlaku-2021-2022-temat-relacje/

Można już także zgłaszać się do udziału w 24. Międzynarodowych Spotkaniach z Piosenką Nieprzetartego Szlaku. W dniach 22-23 listopada 2021 roku te muzyczne spotkania osób z niepełnosprawnościami po raz pierwszy odbędą się w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Każdorazowo Spotkania z Piosenką są związane z określonym tematem. Do niego nawiązują prowadzone w przerwach zabawy, konkursy i wystrój sali, stroje uczestników czy wreszcie śpiewane podczas imprezy piosenki. Spotkania z Piosenką są imprezą integracyjną przygotowującą do corocznych Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS) – Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Osób z Niepełnosprawościami. 32. SANS „Relacje” odbędzie się w kwietniu 2022 roku w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Więcej informacji oraz dokumenty można znaleźć pod linkiem:

http://nieprzetartyszlak.eu/24-spotkania-z-piosenka-marzenia-relacje/

– Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w planowanych wydarzeniach i mam nadzieję, że spotkamy się na żywo i stacjonarnie. Można współtworzyć z nami Nieprzetarty Szlak i dośwadczać osobiście dobrych Relacji, jeśli nie jako artysta, wykonawca, to może jako wolontariusz Nieprzetartego Szlaku! Ruszamy z nowym cyklem, więc jeszcze wszystko przed nami – mówi Agnieszka Wojnarowska-Śmietana z Fundacji Nieprzetartego Szlaku.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/613738259648912

Strona www:

http://nieprzetartyszlak.eu/

Fanpage:

https://www.facebook.com/FundacjaNieprzetartegoSzlaku

Zobacz galerię…

pr/, fot. Fundacja Nieprzetartego Szlaku

Data publikacji: 08.10.2021 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również