Ruszyła rekrutacja do wyborów Miss Polski na Wózku 2016!

Ruszyła rekrutacja do wyborów Miss Polski na Wózku 2016!

Miss Polski na Wózku to cykliczny konkurs organizowany przez Fundację Jedyna Taka. Jego celem jest zmiana wizerunkowa osób z niepełnosprawnością, w szczególności kobiet, organizatorzy poprzez swoje działania chcą pokazywać, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, może czuć się piękna.

To już czwarta edycja wyborów Miss Polski na Wózku. Konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród mediów, jak i obywateli. Rok temu w trakcie Gali Finałowej amfiteatr był wypełniony po brzegi, a na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Cleo czy Artur Chamski.

Rekrutacja trwa od 10. marca do 24. kwietnia. Następnie od 1. maja do 31. maja odbędzie się głosowanie. W tym roku, w odróżnieniu od poprzednich edycji, finałową dziesiątkę wybierze wykwalifikowane jury składające się z osób związanych ze światem mody i urody, a dwie dzikie karty zostaną przyznane poprzez głosowanie sms-owe i e-mailowe.

Każda z dwunastu finalistek przeżyje przygodę życia w trakcie Warsztatów Miss. To tygodniowe zgromadzenie, kończące się Galą Finałową, będzie miało miejsce w Warszawie. W trakcie warsztatów finalistki uczą się choreografii, biorą udział w sesjach zdjęciowych czy spotkaniach z coachem lub warsztatach z wizażu.

Rok temu Miss Polski na Wózku została Katarzyna Kozioł. W 2014 roku Miss Polski na Wózku została Julia Torla, a w roku 2013 – Olga Fijałkowska.
Kto zostanie w tym roku? Gorąco zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie do wzięcia udziału w rekrutacji! Więcej informacji na stronie organizatora konkursu – Fundacji Jedyna Taka: www.jedyna-taka.pl

Organizator: Fundacja Jedyna Taka
Współorganizatorzy: m. st. Warszawa, Stołeczna Estrada, Bemowskie Centrum Kultury
Partnerzy Fundacji: QUICKIE, Dobry Projekt, Meyra, SOD – Paweł Janiszewski
Partnerzy Konkursu: Centrum Wózków Inwalidzkich „CWI”, PROFEMED Medycyna Estetyczna, Willa Widokowa Wojnar, ASDON Sp. z o.o.,
Wsparcie Organizacyjne: Polski HR – A-Trybut, Allbag,

O piękny wygląd finalistek Miss Polski na wózku 2016 podczas Warsztatów i Gali Finałowej zadba Douglas.
Info: Jedyna Taka
Data publikacji: 30.03.2016 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również