„Wygrajmy Razem” w koncercie na krakowskim Rynku

„Wygrajmy Razem" w koncercie na krakowskim Rynku

Wspaniałą przygodę przeżyli w niedzielę, 7 czerwca założyciele Fundacji „Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej (Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch), jak również współpracujący z tą organizacją artyści.

Wszystko za sprawą wspaniałego koncertu pod hasłem „Razem Mimo Wszystko” kończącego trwające w Krakowie „Dni Integracji” realizowane przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Zaprasza ona co roku do tego przedsięwzięcia sześć organizacji pozarządowych i sześć wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej. Koncert ma na celu promocję małych, ale prężnie działających podmiotów, które nie mają takiej siły przebicia w mediach, jak wielkie organizacje. Ich przedstawiciele mogą opowiedzieć o działalności reprezentowanych podmiotów, a gwiazdy uświetniają tę prestiżową imprezę.

W tym roku wśród sześciu podmiotów trzeciego sektora znalazła się właśnie Fundacja „Wygrajmy Razem”. Widzowie koncertu mieli okazję nie tylko poznać jak funkcjonuje i działa dąbrowska organizacja, ale mogli również posłuchać wielkiego hitu z repertuaru „Czerwonych Gitar” w wykonaniu fundacyjnego zespołu pod nazwą „Mezalians Art”, który tworzą Łukasz, Karolina i ich czworo przyjaciół.

Oprócz tego Łukasz Baruch jako reprezentant zespołu został zaproszony do finału koncertu, dzięki czemu zaśpiewał w towarzystwie finalistów „Festiwalu Zaczarowanej Piosenki” i takich gwiazd polskiej sceny jak: Halina Mlynkova, Justyna Steczkowska, Adam Nowak, Hania Wyszkoni czy Maria Sadowska. Całe przedsięwzięcie w pięknym stylu poprowadzili Anna Dymna z Piotrem Polkiem.

Koncert pod hasłem „Razem Mimo Wszystko” z udziałem artystów Fundacji „Wygrajmy Razem” zostanie wyemitowany w sobotę, 20.06.2015 r. w TVP2. Start o godzinie 14.35.

Zobacz galerię…

Kar
Data publikacji: 10.06.2015 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również