Zapraszamy na kolejną edycję projektu artystycznego „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko

23 listopada w Dąbrowie Górniczej, wystartuje kolejna edycja artystycznego projektu pod hasłem „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”, realizowanego przez dąbrowską Fundację „Wygrajmy Razem” i Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej w kooperacji z partnerami. (WTZ „Otwarte Serca”, SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.)

O godz. 17.00, na scenie teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia zabrzmią w wykonaniu zaproszonych wokalistów najpiękniejsze piosenki o miłości. Nie zabraknie takich przebojów jak „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Byłaś dla mnie wszystkim, czy „Lornetka”.

Ponadto w koncercie wystąpią laureatki I Przeglądu Wokalnych Talentów „Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność” – nowego projektu fundacji „Wygrajmy Razem” realizowanego wspólnie z PKZ. Oprawę muzyczną na wysokim poziomie gwarantuje dąbrowska Miejska Orkiestra Dęta, która w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności.

W roli konferansjera wystąpi popularna dziennikarka telewizyjna – Monika Zamachowska.
W ramach projektu odbędzie się gala wręczenia statuetek ELFY za wsparcie działań fundacji „Wygrajmy Razem” Łukasza Barucha i Karoliny Żelichowskiej, a także dobrowolna zbiórka datków na cele statutowe tej organizacji.

”Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” jest przedsięwzięciem współfinansowanym ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.

tuk

Data publikacji: 18.11.2019 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również