Zaproszenie na koncerty w ramach projektu „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” 2021

Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem” i Zarząd „Fabryki Pełnej Życia” z Dąbrowy Górniczej zapraszają na projekt artystyczny „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” 2021. Po rocznej przerwie, fundacja Łukasza Barucha i Karoliny Żelichowskiej powraca do jednego ze swoich sztandarowych projektów, który od swojej, pierwszej edycji w 2010 roku cieszył się olbrzymim powodzeniem wśród publiczności z Dąbrowy Górniczej i miast ościennych.

Przez lata projekt był kreowany na deskach Pałacu Kultury Zagłębia, lecz w tym roku zostanie on wystawiony w budynku warsztatu na terenie „Fabryki Pełnej Życia” (Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 3). Dla wiernych fanów projektu, organizatorzy przygotowali aż 2 koncerty. Pierwszy, który odbędzie się 20 listopada o godz. 17.00 to występ działającego przy Fundacji „Wygrajmy Razem” zespołu wokalnego MEZALIANS ART w składzie: Karolina Żelichowska, Iwona Zięba, Łukasz Baruch, Grzegorz Dowgiałło i gościnnie Mariusz Trzeciak. Zespół obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny, w związku z tym przygotował największe przeboje ze swojego repertuaru w nietuzinkowych aranżacjach fundacyjnego muzyka – Grzegorza Dowgiałło.

Wygrajmy Razem Mimo Wszystko w PKZ - 2019 rok

Wygrajmy Razem Mimo Wszystko w PKZ – 2019 rok

Drugie wydarzenie odbędzie się również o godz. 17.00 i będzie to muzyczny ukłon w stronę Krakowa. Tam bowiem swoją siedzibę ma Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” – wieloletni Partner i Patron Honorowy projektu (tytuł imprezy powstał z połączenia nazw dwóch Fundacji „Wygrajmy Razem” i „Mimo Wszystko”). Zaproszeni przez Fundację „Wygrajmy Razem” artyści zaśpiewają przy akompaniamencie tercetu muzycznego pod kierownictwem Krzysztofa Żesławskiego znakomite piosenki twórców krakowskich: Skaldowie, Wodecki, Turnau itp. Koncert poprowadzi piosenkarka i dziennikarka Radia Kraków Basia Stępniak-Wilk.

Zespół MEZALKIANS ART podczas Przeglądu DOTYK DŹWIĘKU w 2018

Zespół MEZALKIANS ART podczas Przeglądu DOTYK DŹWIĘKU w 2018

Dodamy, że obydwa wydarzenia odbędą się we wspomnianym wcześniej budynku warsztatu na terenie FPŻ. Bezpłatne wejściówki na koncerty można rezerwować pod numerem 508 092 139 lub za pośrednictwem social mediów.

Patronat hormonowy nad projektem roztoczył prezydent Dąbrowy Górniczej Marcin Bazylak. patronat medialny: Magazyn i Portal „Nasze Sprawy”. Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Gminy Dąbrowa Górnicza w ramach projektu „Fabryka Pełna Życia – działaj z nami 2021!

Fundacja „Wygrajmy Razem”

Data publikacji: 09.11.2021 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również