Konferencja Edu-Autyzm w Krakowie

Konferencja Edu-Autyzm w Krakowie

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić Państwa w dniu 11 kwietna 2011r. na Konferencję Edu-Autyzm, która odbędzie się w Krakowie przy ulicy Zyblikiewicza 1, w budynku dawnego Kasyna Oficerskiego w godzinach od 10:00 do 14:30 (rejestracja uczestników rozpoczyna się o godzinie 09:30).

Po konferencji serdecznie zapraszamy Państwa na obiad do restauracji Avangarda, w tym samym miejscu.
Konferencja Edu-Autyzm poświęcona jest popularyzacji Projektu Innowacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którego celem jest włączenie społeczne osób z autyzmem i otwarcie im drogi do rynku pracy poprzez stworzenie innowacyjnego narzędzia internetowego – portalu KrainaOza. Projekt realizowany jest przy współudziale Stowarzyszenia WAI NOT z Belgii oraz Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.
Dzięki portalowi osoby z autyzmem będą mogły aktywizować się zawodowo, edukować, komunikować z innymi użytkownikami portalu itp. Pracodawcy i inni użytkownicy portalu będą mogli dowiedzieć się więcej na temat autyzmu, możliwości zatrudniania i pracy z osobami z autyzmem jak również będą mogli zamieścić ofertę pracy.
W trakcie konferencji przedstawimy Państwu zarówno perspektywę pracodawców jak i osób z autyzmem, a przede wszystkim skupimy się na zaprezentowaniu portalu i jego funkcjonalności.
Konferencja odbędzie się w 15-lecie powstania Fundacji Wspólnota Nadziei, która otrzymała za swoją działalność wyróżnienie w Konkursie do Nagrody Pro Publico Bono Samorządność dla solidarności w roku 2011.
Uprzejmie prosimy o wypełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 5. kwietnia 2013.

Serdecznie zapraszam
Alina Perzanowska
Prezes Fundacji Wspólnota Nadziei

Deklaracja uczestnictwa

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a realizowany przez Fundację Wspólnota Nadziei wraz z partnerami: Małopolskim Związkiem Pracodawców i Stowarzyszeniem WAI-NOT z Belgii.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również