Przyjazne Walentynki z Projektem Sekson Fundacji Avalon

Walentynki powszechnie nazywane są dniem zakochanych, świętem miłości. Jednak w tym dniu warto otwierać się nie tylko na uczucia romantyczne, ale także na nowe relacje i znajomości. Zachęca do tego Projekt Sekson Fundacji Avalon, który przygotował Akcję Walentynkową! Z jakich atrakcji będzie można skorzystać w tym czasie?

Zyskaj przyjaciół w dzień zakochanych
Kulturalna i Projekt Sekson łączą siły, aby razem stworzyć niezapomniane wydarzenie. W środę, 15 lutego o godzinie 19.30, w Kulturalnej na placu Defilad 1 w Warszawie odbędzie się Speed Friending. Ta forma spędzenia czasu wolnego wywodzi się z tzw. “Szybkich Randek”, lecz nastawiona jest na budowanie relacji przyjacielskich. Uczestnicy zabawy są dobierani w pary i rozmawiają ze sobą przez 5 minut. Następnie zamieniają się i w taki sposób poznaje się wszystkie osoby, biorące udział w spotkaniu. Na koniec odbywa się runda finałowa i czas na rozmowy z pozostałymi osobami.

To doskonała okazja, aby zawiązać nowe relacje i miło spędzić czas w przyjaznej i dostosowanej dla każdego przestrzeni. O ostatnim Speed Friendingu organizowanym przez Projekt Sekson Fundacji Avalon, jego uczestnicy pisali: Wspaniała atmosfera, choć rozmowę z tyloma nieznajomymi osobami w jeden wieczór uważałem za wyzwanie, czułem się doskonale.

– Tym wydarzeniem chcemy pokazać, że osoby z niepełnosprawnościami są aktywne towarzysko i chcą uczestniczyć w życiu społecznym. Walentynki to doskonały pretekst, aby otworzyć się na nowe znajomości i doświadczenia. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do przyjścia i współtworzenia inkluzywnego wydarzenia, które mamy nadzieję na stałe zagości na towarzyskiej mapie Warszawy. Każdy jest u nas mile widziany i dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie osoby zainteresowane mogły wziąć udział. Na miejscu znajduje się winda, odpowiednio szerokie drzwi, aby można było wjechać wózkiem, można też przyjść z psem przewodnikiem, dostępny będzie także tłumacz PJM. Zachęcam do zapisów i odwiedzenia profili Projektu Sekson – wyjaśnia i zachęca Martyna Gołębiewska, specjalistka Projektu Sekson.

Projekt Sekson w tym czasie zaplanował wiele inicjatyw na swoich social mediach. Zachęcamy do śledzenia profili na Facebooku oraz Instagramie!

Info: Fundacja Avalon

Data publikacji: 08.02.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również