Akcja charytatywna i moc atrakcji: spotkanie z Mikołajem we Wrocławiu

Spotkaj świętego Mikołaja i wciel się w jego rolę! 6 grudnia Fundacja „Potrafię pomóc” i wolontariusze z Zespoło Szkół Etz Chaim zapraszają do Pasażu Królewieckiego!

Zdjęcia ze świętym Mikołajem i bajkowymi postaciami, malowanie twarzy, konkursy, kiermasz książek anglojęzycznych, kącik czytelniczy, małe, słodkie niespodzianki dla każdego dziecka oraz bony z niespodziankami dla opiekunów. To wszystko już 6 grudnia od godziny 16.30 do 19.00 czekać będzie na dzieci i dorosłych w Pasażu Królewieckim przy ulicy Warmińskiej 20 we Wrocławiu.

W tym dniu będzie można nie tylko spotkać św. Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie, będzie też można wcielić się w jego rolę! Przy stoisku Fundacji „Potrafię Pomóc” znajdować się będzie orbitalna skarbonka. To niezwykle ciekawe urządzenie pozwoli wesprzeć działania Fundacji „Potrafię Pomóc” na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych, a darczyńcom dostarczy przy okazji mnóstwa frajdy!

Spotkanie ze św. Mikołajem to drugie z cyklu wydarzeń, które fundacja zorganizuje na wrocławskich Maślicach dzięki uprzejmości przedsiębiorców i zarządcy Pasażu Królewieckiego oraz przy współpracy z Zespołem Szkół Etz Chaim. Takie akcje wolontariuszom fundacji dają okazję do spotkań z osobami odwiedzającymi stoisko i rozmów na ważne tematy, podejmujące problematykę niepełnosprawności czy chorób rzadkich.

Umożliwienie wolontariuszom Fundacji „Potrafię Pomóc” zaprezentowania tematów na terenie Pasażu Królewieckiego to dobry przykład społecznej odpowiedzialności biznesu i dowód na to, że przedsiębiorcy dostrzegają potrzebę i rozumieją, jak istotna jest rozmowa oraz budowanie świadomości dotyczącej problemów dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnoprawnościami. Co więcej – w akcję angażują się kolejni przedsiębiorcy. Słodkości, którymi św. Mikołaj obdaruje dzieci, to dar od Cukierni i kawiarni Jaworscy Wrocław. Ważne jest także to, że w akcję włączył się Zespół Szkół Etz Chaim i jego uczniowie, którzy poświęcą swój wolny czas na działalność charytatywną.

Więcej informacji o Fundacji „Potrafię Pomóc” znajduje się tutaj:
www.potrafiepomoc.org.pl
https://www.facebook.com/FundacjaPotrafiePomoc/ .

Więcej informacji o Pasażu Królewieckim można znaleźć tu:
https://www.facebook.com/pasazkrolewieckimaslice/ .

pr

Data publikacji: 04.12.2019 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również