Bal na całego!

Bal Karnawałowy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełno w MDK Giszowiec sprawnością Intelektualną Koło Katowice-Giszowiec jest tradycją od lat. 24 stycznia bawili się całe popołudnie, do godziny 20.

Zabawa była fenomenalna! Było mnóstwo uciech i zabaw, loteria, tańce i wiele innych – uśmiechy na twarzach mówią wszystko. Wzięli w nim udział wszyscy członkowie Stowarzyszenia, czyli dzieci, młodzież i dorośli z niepełnosprawnościami, ich rodziny oraz pracownicy placówek PSONI: OREW Katowice-Giszowiec, Placówka 25+ i WTZ Giszowiec, a także sympatycy i przyjaciele.

W tegorocznym balu uczestniczyło około 200 osób. Było mnóstwo atrakcji: zabawy i animacje przygotowane przez organizatorki – panie Patrycję i Anitę, fotobudka, loteria z atrakcyjnymi nagrodami, poczęstunek, tańce oraz upominki dla każdego członka Stowarzyszenia.

Bal jest świetną okazją do integracji, wyjścia z domu, zapewnienia podopiecznym dobrej zabawy w bezpiecznej i ciepłej atmosferze. Rodziny mają okazję porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i spędzić razem czas.

Zobacz galerię…

em/, fot. Tomasz Witczak, Weronika Urbańska

Data publikacji: 30.01.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również