IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS 23-24 kwietnia 2015 r., Kielce

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS 23-24 kwietnia 2015 r. , Kielce

Moc konferencji, bezpłatne badania przesiewowe i tradycyjny bieg integracyjny to tylko kilka z atrakcji, które odbędą się w czasie IV Targów Rehmed-Plus w Targach Kielce.

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS, które odbędą się od 23 do 24 kwietnia 2015 r. są miejscem, gdzie można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów sprzętu rehabilitacyjnego i produktów wykorzystywanych w procesie pielęgnacji osób chorych. W tym roku tematem wiodącym przedsięwzięcia będzie szeroko pojęta rehabilitacja osób z niepełnosprawnością. O tym jak im pomagać dyskutować będą specjaliści nie tylko w czasie konferencji. Liczną grupę stanowić będą przedstawiciele organizacji i instytucji wspierających osoby z niepełnosprawnością.

Na targach REHMED-PLUS odbywają się konferencje w których od lat udział bierze ponad 800 specjalistów z całego kraju. Konferencja „Pomóżmy lepiej żyć” w tym roku ukierunkowana jest głównie na rehabilitację osób z niepełnosprawnośią poprzez sport. Druga sesja naukowa konferencji to diagnostyka i terapia stopy. W tym roku również będą miały miejsce bezpłatne badania przesiewowe z zakresu: słuchu, pamięci, pomiarów: cieśnienia krwi, poziomu glukozy i dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu, równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej, badanie wzroku w kierunku zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem, a także nieodpłatne komputerowe badania wad postawy ciała i stóp.
Tradycyjnie podczas targów odbędzie się bieg integracyjny, organizowany przez Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji Start, w którym co roku udział bierze imponująca liczba uczestników – niemal 300. Oprócz biegu odbędzie m.in. się turniej bocci.

Data publikacji: 06.02.2015 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również