Nowy serwis www.wypoczynekirehabilitacja.pl

Firma Info Baza Sp. z o.o. uruchomiła nowy serwis www.wypoczynekirehabilitacja.pl skierowany do osób poszukujących informacji na temat dostępnej bazy ofert w zakresie wypoczynku jak również rehabilitacji w tym ofert turnusów rehabilitacyjnych.

Na łamach serwisu www.wypoczynekirehabilitacja.pl każda zainteresowana osoba znajdzie ośrodek spełniający zakładane kryteria, sprawdzi dostępność wolnych miejsc w wybranym przez siebie okresie oraz dokona wstępnej rezerwacji. Serwis www.wypoczynekirehabilitacja.pl został tak zaprojektowany aby umożliwić komunikację pomiędzy obiektami turystycznymi i rehabilitacyjnymi w tym z organizatorami – turnusów rehabilitacyjnych a osobami szukającymi ofert w wymienionych zakresach.

Portal www.wypoczynekirehabilitacja.pl cechuje się dużą przejrzystością oraz przydatnymi możliwościami takimi jak: wyszukiwanie po profilach leczenia, rodzajach turnusów rehabilitacyjnych, położeniu geograficznym dostępnej bazy wypoczynkowo – rehabilitacyjnej dostępnych w danym czasie wraz z mapą dojazdu. Portal www.wypoczynekirehabilitacja.pl swoim zasięgiem obejmuje cały obszar Polski. Dodatkowo informacja o turnusach i ośrodkach zawarta na portalu www.wypoczynekirehabilitacja.pl dociera do ponad 2000 skupionych wśród portalu baza-wiedzy.pl zakładów pracy chronionej, zakładów z otwartego rynku pracy zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz do większości działających w Polsce MOPS, które również udzielają informacji zainteresowanym osobom.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również