Finałowy turniej MP w Goalballu

W dniach 23-25 listopada najlepsze drużyny spotkały się Mistrzostwach Polski w Goalballu. Zawody odbyły się w hali OSiR w Bierutowie. N a sezon 2018 mistrzem Polski została drużyna z Lublina. Tytuł wicemistrzowski wywalczył zespół gospodarzy - Bierutów.

Natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Wrocławia I, wyprzedzając pierwszy zespół z Katowic.

W drugiej lidze najlepsza okazała się drużyna Bydgoszczy, która dzięki temu uzyskała awans do pierwszej ligi. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szczecina, która o awans do pierwszej ligi zagrała z drużyną Katowic – mecz barażowy wygrała drużyna z Katowic, i to ona zostanie w pierwszej lidze. Trzeba jednak pochwalić szczeciński zespół – zagrali dobre spotkanie i w przyszłym sezonie to oni będą faworytami ligi.

Trzecie miejsce w drugiej lidze zajęła drużyna Katowic II, która stoczyła zwycięski bój z zespołem z Krakowa.

W kategorii kobiet trzy drużyny miały tyle samo punktów, i o klasyfikacji zadecydował bilans bramowy, mistrzyniami Polski okazały się zawodniczki z Wrocławia.