Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy już wkrótce

Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy już wkrótce

W dniach 21-27 listopada br. Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy z Łodygowic, będące organizacją pożytku publicznego, organizuje cykliczny Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy. To nie lada gratka dla szachistów, trwająca 7 dni impreza cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zawodników.

Szachiści z całej Polski i nie tylko spotkają się w Milówce w dniach 21-27 listopada br. na corocznym Międzynarodowym Integracyjnym Turnieju Szachowym. Impreza organizowana jest przez organizację pożytku publicznego Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, która już od 20 lat realizuje swój główny cel – pomoc niepełnosprawnym.

Zawodnicy zostaną zakwaterowani w Hotelu TYCJAN, który znajduje się w Milówce, miejscowości będącej wizytówką Beskidu Żywieckiego. Tam też odbywać się będą rozgrywki w specjalnie przygotowanej sali.

Turniej rozegrany zostanie z podziałem na 9 rund przeprowadzonych systemem szwajcarskim. Na tegoroczną imprezę zostało przyjętych 106 zgłoszeń z czego 71 stanowią zgłoszenia zawodników z niepełnosprawnością. Turniej został dofinansowany ze środków PFRON oraz MSiT.

Lista zawodników oraz aktualne wyniki rozgrywek znajduje się na stronie internetowej www.chessarbiter.com .

Dofinansowane ze środków :

KRS: 0000084269

Zobacz galerię…

pr, fot. Archiwum Eurobeskidy

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również