Podróże bez granic

Podróże bez granic

1 czerwca br. ruszył Portal Turystyczny dla Osób z Niepełnosprawnością i Nie Tylko... o nazwie „Podróże bez Granic": www.podrozebezgranic.pl!

logo

Jest to portal społeczny, którego celem jest propagowanie turystyki wśród osób z niepełnosprawnością, ale także propagowanie w branży turystycznej tematyki podróży tej grupy osób.

Na stronie można:
– przeczytać relacje z podróży, tych dalekich i tych całkiem bliskim, a także dodawać własne,
– znaleźć informacje o aktywnych organizacjach, przyjaznych biurach turystycznych, ciekawych ofertach, propozycjach, inicjatywach organizacji, dostosowanych miejscach, a także polecać sprawdzone miejsca samemu,
– zdobyć praktyczne informacje i wskazówki dotyczące wyjazdów, organizacji i realizacji,
– zadawać pytania, rozmawiać na forum, pytać o radę i wsparcie, szukać wolontariusza do pomocy, a także wspierać innych, inspirować i marzyć razem!

Strona nie jest jeszcze kompletna, będzie na bieżąco uaktualniana i wzbogacana, i mamy nadzieję, będzie się rozwijać, przy aktywnym wkładzie użytkowników.

Aby tak jednak było, potrzebny jest Twój wkład! Strona jest zrobiona dla użytkowników i ma być dalej tworzona i wzbogacana przez nich.

Dlatego inicjatorzy powstania portalu zapraszają do pisania, komentowania, rozmawiania na forum, inspiracji, polecania sprawdzonych miejsc, dzielenia się doświadczeniem albo snuciem planów.
Bo „Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą do jego spełnienia!”

Miło nam poinformować, że w portalu znalazły się również reportaże z podróży pióra Lilli Latus, który były publikowane na łamach „Naszych Spraw” i w naszym prasowym serwisie internetowym.

www.podrozebezgranic.pl

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również