Śladami warszawskich pisarzy – Krutynia 2013

Śladami warszawskich pisarzy - Krutynia 2013

Fundacja Promocji Rekreacji KiM rozpoczyna nabór wolontariuszy i osób niepełnosprawnych z Warszawy do udziału w projekcie kajakowo-literackim "Śladami warszawskich pisarzy".

Uczestnicy wezmą udział w wyjeździe na Mazury. Ruszamy z Warszawy, już w piątek 13 września w godzinach popołudniowych. Jedziemy do stanicy wodnej w Zgonie nad Krutynią.

Przed południem w sobotę osoby niepełnosprawne pod opieką wolontariuszy, wezmą udział w spływie kajakowym Krutynią. Następnie obiad a po nim odbędzie się spotkanie z twórczością Igora Newerlego (zapalony kajakarz a przy okazji osoba z niepełnosprawnością – po amputacji nogi) w Domu Pracy Twórczej w Zgodnie. Spotkanie poprowadzi trzech zaproszonych ekspertów.

W niedzielę kolejny spływ a następnie warsztaty w Leśniczówce Pranie – spotkanie z twórczością Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i innych warszawskich pisarzy związanych z kajakami.

Po południu powrót do Warszawy.

Opłata: składka na paliwo.

Ilość osób, które możemy zaprosić do udziału w projekcie: 10 wolontariuszy i 10 osób z niepełnosprawnością ruchową lub intelektualną. Optymalne rozwiązanie: wolontariusz zapisuje się do projektu z osobą niepełnosprawną, którą będzie się wspierać podczas wyjazdu – również w kajaku.

Projekt jest skierowany do mieszkańców Warszawy.

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy:
http://www.fundacjakim.pl/index.php?pid=97&id=199

Info: Fundacja KiM

Data publikacji: 09.09.2013 r.

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również