Świetne starty Igora Sikorskiego

W zwodach Pucharu Świata, które odbywały się 8-9 stycznia br. W Zagrzebiu Igor Sikorski w kategorii zawodników siedzących w pierwszym dniu zawodów zajął pierwsze miejsce z łącznym czasem 1.51,18 wyprzedzając Chorwata Dina Sokolovica i Amerykanina Tylera Walkera.

Drugiego dnia rywalizacji Igor Sikorski był dopiero piąty i łącznie zajął w zawodach trzecie miejsce za dwoma Francuzami Fredericem Francois i Yohannem Taberletem.

Natomiast podczas zawodów Pucharu Świata rozgrywanych 15-18 stycznia w szwajcarskim Veysonnaz Polak zajął znakomite drugie miejsce. Jedynie o osiem setnych sekundy wyprzedził go Francuz Frederic Francois.

Maciej Krężel startujący w kategorii osób niedowidzących z przewodniczką Anną Ogarzyńską zajął piąte miejsce w slalomie i dziewiąte w slalomie gigancie.