Uczestnicy ŚDS w Pewli Wielkiej zdobyli złotą GOT PTT

Z radością informujemy, że uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej na Żywiecczyźnie zdobyli złotą Górską Odznakę Turystyczną Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Aby ją zdobyć złotą należało wziąć udział w 20 wycieczkach górskich, które prowadziły na szczyty, polany i punkty widokowe.

Uczestnicy wraz z opiekunami (członkowie i sympatycy Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat”) wędrowali w Karpatach (Beskid Żywiecki, Śląski, Mały i Makowski) oraz w Sudetach (Góry Sowie, Masyw Ślęży, Góra św. Anny).

Podczas zajęć w ośrodku poznawali zasady bezpiecznej turystyki, wykonywali prace plastyczne związane z tematyką górską oraz brali udział w warsztatach dotyczących beskidzkiej przyrody.

Zdobycie złotej Górskiej Odznaki GOT PTT odbyło się w ramach projektu „Góroterapia 2019-2022 r.” i jest okazją, by podsumować dotychczasowe działania oraz wyznaczyć nowe cele górskie i terapeutyczne.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z uroczystego wręczenia złotej Górskiej Odznaki GOT PTT uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej.
https://www.goroterapia.pl/zdobylismy-zlota-gorska-odznake-turystyczna-got-ptt/

Info i fot. ŚDS w Pewli Wielkiej

Data publikacji: 20.07.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również