Konkurs na tekst piosenki

Ogłaszamy konkurs na tekst piosenki promującej Fundację na Rzecz Promowania Aktywności Osób niepełnosprawnych WYGRAJMY RAZEM z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie). Jest to organizacja pozarządowa, którą założyliśmy aby pomagać wszystkim pragnącym połączyć swe siły oraz pasje w promowaniu pozytywnej energii i optymizmu, które tak często wbrew swej niepełnosprawności i wykluczeniu społecznemu posiadają.

wygrajmy razem

My sami, jako założyciele fundacji jesteśmy pasjonatami. Kochamy muzykę i śpiew. Organizujemy koncerty z udziałem utalentowanych wokalistów i instrumentalistów. Dzięki temu poznajemy wspaniałych ludzi, dla których zainteresowania i hobby są, podobnie jak dla nas, nie tylko formą terapii, ale również pozwalają na rozwój, samorealizację i spełnianie marzeń.

Nie chcemy jednak zawężać swojej działalności do pomocy utalentowanym muzykom. Wiemy, że wśród nas jest także ogromna liczba plastyków, sportowców, czy poetów, do których właśnie kierujemy ten konkurs.
Jeżeli macie talent poetycki napiszcie tekst piosenki, który stanie się naszym hymnem! Niech słowa przez Was napisane niosą radość i mnóstwo pozytywnej energii!

Regulamin konkursu przesyłamy w załączniku.
Zapraszamy Was na naszą stronę internetową: www.wygrajmyrazem.org.pl , na której znajdziecie informacje dotyczące naszej działalności i celów. To pomoże Wam w napisaniu tekstu.
Prosimy również bardzo o przesłanie niniejszej wiadomości do wszystkich zainteresowanych. Być może w Waszym otoczeniu jest ktoś kto pisze.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 15.11.2011 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Fundacja WYGRAJMY RAZEM
41-303 Dąbrowa Górnicza
ul. Szenwalda 4/14
Z dopiskiem „Konkurs na tekst piosenki”

Podany adres służy tylko do nadsyłania zgłoszeń. Przesyłki prosimy nadsyłać listem zwykłym.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować drogą telefoniczną 508-114-284 lub drogą mailową na adres: wygrajmyrazem@gmail.com.

Pozdrawiamy i czekamy na zgłoszenia

Zarząd Fundacji WYGRAJMY RAZEM

Regulamin konkursu: pobierz

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również