Rejsy i szkolenia żeglarskie SŻN „Keja”

Zarząd Stowarzyszenia Żeglarzy Niepełnosprawnych „Keja" z Łodzi informuje, że będą realizowane następujące projekty finansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych:

1/ „Nie/pełnosprawni żeglarze”
Termin realizacji 21.07-04.08.2012 r., miejsce realizacji – Jeziora Mazurskie. W projekcie mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne ruchowo z orzeczonym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Projekt przewiduje dwutygodniowy rejs po akwenie Wielkich Jezior Mazurskich.

2/ „Żeglarstwo szansą na spełnianie marzeń”
Termin realizacji: 24.06-08.07.2012 r., miejsce realizacji – Polańczyk nad Zalewem Solińskim. W projekcie mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne ruchowo z orzeczonym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Projekt przewiduje dwutygodniowy obóz żeglarski – stacjonarny nad Zalewem Solińskim w Polańczyku.

3/ „Szkolenia żeglarskie dla osób niepełnosprawnych”
Termin realizacji: I szkolenie 04.06-10.06.2012 r., II szkolenie: 09.07-15.07.2012 r., III szkolenie: 13.08-19.08.2012 r. Miejsce realizacji – Bronisławów nad Zalewem Sulejowskim. W projekcie mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne ruchowo z orzeczonym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, które nie są uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej, zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Projekt przewiduje 3-tygodniowe stacjonarne szkolenia żeglarskie praktyczno-teoretyczne.
ANKIETA ZGŁOSZENIOWA – SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

4/ „Pod pełnymi żaglami – morskie szkolenia żeglarskie dla osób niepełnosprawnych”
Termin realizacji 01.09-08.09.2012 r. Miejsce realizacji Morze Bałtyckie. W projekcie mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne ruchowo z orzeczonym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności , które nie są uczestnikami warsztatów terapii zajęciowe , zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego i śląskiego.
ANKIETA ZGŁOSZENIOWA – MORSKIE SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Dodatkowe informacje i zgłoszenia pod nr tel. 504 007 646 lub e-mailem: stowarzyszeniekeja@gmail.com

Oprac. MS

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również