Koncert dla Bartoszka

Chcesz się dobrze bawić, pomagając równocześnie małemu chłopcu w walce z poważną chorobą? w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia, przyjdź do wrocławskiego Starego Klasztoru, weź udział w koncercie charytatywnym dla Bartoszka Rudzkiego!

 

Fundacja „Potrafię Pomóc” zaprasza do uczestniczenia w koncercie charytatywnym dla pięcioletniego Bartusia Rudzkiego, podopiecznego Fundacji, który z walczy z rzadką , genetyczną chorobą, zespołem łamliwego chromosomu X.

 

Przyjaciele organizują koncert w klimatach rockowo-metalowych, by wspólnie walczyć o przyszłość chłopca. Bartosz z rodzicami ma być również obecny na koncercie.

 

Sierpniowy koncert został zorganizowany zgodnie z wymogami epidemiologiczno-sanitarnymi, ale w razie obaw przed koronawirusem, chłopca można też wesprzeć wirtualnie, dokładne informacje – w informacji o wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/358422895124201/ .

 

Koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia, we wrocławskim klubie Stary Klasztor przy ulicy Purkyniego 1. Początek o godzinie 18.00. Bilet-cegiełka kosztuje 20 zł, ale oczywiście małego wojownika wesprzeć można także większą kwotą! Szczegółowe informacje o koncercie znaleźć można tutaj: https://www.facebook.com/events/358422895124201/ .

 

IKa, fot.freepik.com

 

Data publikacji: 13.08.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również