III Konferencja „Realizacja Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”

Biuro pełnomocnika rządu ds. osób niepełnosprawnych zaprasza do udziału w organizowanej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w dniu 10 października 2019 r. III Konferencji pt. „Realizacja Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”.

Jest to kolejna edycja wydarzenia służącego analizie stanu realizacji Konwencji w Polsce pod kątem wprowadzanych rozwiązań legislacyjnych i działań w zakresie polityki społecznej prowadzonych przez administrację państwową.

Konferencja jest współorganizowana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Wydarzenie odbędzie się w budynku Centrum Transferu Wiedzy KUL, przy ul. Radziszewskiego 7 (wjazd od al. Racławickich) w Lublinie, w sali CTW-408. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Program konferencji, mapka dojazdu oraz formularz zgłoszenia znajdują się poniżej.
W celu potwierdzenia udziału prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: sekretariat.bon@mrpips.gov.pl do dnia 8 października 2019 r.

Pliki do pobrania:
1. Formularz rejestracyjny.
2. Mapka dojazdu.
3. Program konferencji.

Info: BON
Data publikacji: 04.10.2019 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również