Kończy się nabór do 20. Edycji konkursu Człowiek bez Barier

Niezwykli ludzie, pokonujący swoje ograniczenia, żyjący aktywnie, nie zostawiający życia przypadkowi, tylko mocno trzymający za ster, by zmierzać w stronę swoich celów i marzeń – poszukiwani! To już ostatnie dni wysyłania zgłoszeń do konkursu CZŁOWIEK BEZ BARIER organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

28 września upływa termin naboru zgłoszeń do 20. edycji konkursu CZŁOWIEK BEZ BARIER 2022. Celem inicjatywy jest promocja osób z niepełnosprawnościami, które na różnych polach osiągają sukcesy, a przez swoje działania stają się inspiracją dla innych.

Kim jest CZŁOWIEK BEZ BARIER?
Bogactwo ludzkich możliwości wciąż nie zostało odkryte, lecz by to zauważyć potrzebujemy wciąż świadków, którzy wychodzą poza granice wyobraźni, łamią schematy, pokonują przeszkody, które mają w sobie i które przychodzą z zewnątrz. To ludzie bez barier. Funkcjonują wśród nas jako sportowcy, działacze społeczni, ludzie kultury, podróżnicy, twórcy internetowi czy politycy. Pokazują się społeczeństwu przez pryzmat swoich osiągnięć, nie niepełnosprawności.

CZŁOWIEK BEZ BARIER jest aktywny, dzieli się swoją energią, pomaga innym, cieszy się życiem dając przykład innym jak to robić, działa na różnych polach indywidualnie lub w organizacji pozarządowej.

Nagrody i wyróżnienia
Spośród zgłoszonych kandydatów Kapituła konkursu wyłoni czworo finalistów,
z których jeden otrzyma tytuł CZŁOWIEKA BEZ BARIER, a pozostałe trzy osoby równorzędne wyróżnienia. Jury po raz pierwszy w tym roku przyzna również tytuł MŁODEGO CZŁOWIEKA BEZ BARIER dla osoby od 14 do 20 roku życia, zaś w głosowaniach internetowych wyłoniony zostanie laureat Nagrody Publiczności oraz Osobowość Internetowa. Ze względu na jubileuszowy charakter tegorocznego konkursu, zostanie przyznana również nagroda specjalna – CZŁOWIEK BEZ BARIER 20-LECIA.

Znasz CZŁOWIEKA BEZ BARIER? Może sam nim jesteś?
Zgłoś kandydaturę poprzez formularz dostępny na stronie: http://niepelnosprawni.pl/cbb i prześlij go mailem: czlowiekbb@integracja.org (temat wiadomości: „Konkurs Człowiek bez barier 2022”), albo pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, ul. Andersa 13; 00-159 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs Człowiek bez barier 2022”. Termin zgłoszeń mija 28 września. Nie ma na co czekać!

Informacji o konkursie udziela:
Katarzyna Figura, Tel.: 505602516, e-mail: katarzyna.figura@integracja.org
Joanna Krok, Tel.: 519 066 474, e-mail: joanna.krok@integracja.org

Info i fot. Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Data publikacji: 20.09.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również