„Nadmorski” w Mrzeżynie

„Nadmorski” w Mrzeżynie

„Jeśli chcesz iść do przodu nie możesz widzieć tylko tego, co jest dzisiaj. Za każdym razem, gdy patrzysz na swoją firmę staraj się ją zobaczyć taką, jaką będzie za 20 lat. Nowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Nadmorski" Spółdzielni „Resurs" jest najlepszym przykładem tego, że powyższa zasada jest jednym z najważniejszych kluczy do ekonomicznego sukcesu firmy" - napisał w liście gratulacyjnym burmistrz Mrzeżyna gratulując kierownictwu i pracownikom Spółdzielni z Wrocławia silnej woli wspartej odważną wizją przyszłości.

2 maja, w Mrzeżynie dokonano otwarcia swojego nowego Ośrodka Rehabiitacyjno-Wypoczynkowego „Nadmorski”. Po gruntownej odbudowie i modernizacji ponad trzydziestoletni obiekt został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, także dla poruszających się na wózkach inwalidzkich. Może więc również przyjmować turnusy rehabilitacyjne. Obecni byli przedstawiciele włodarzy miasta, regionu, duchowieństwa oraz klientów Resursu z całej Polski, w tym m.in. przedstawiciele Porozumienia Branżowego Związku Pracodawców. Obiekt został poświęcony przez księdza proboszcza miejscowej parafii, który dziękując za zaproszenie wyraził radość, że ośrodek będzie prawdziwym domem, dla wszystkich, którzy tutaj przyjadą, także dla pracowników.

– A dom – kontynuował kapłan – to jest coś najważniejszego, najpiękniejszego, co się najbardziej ceni. Niech będzie miejscem, do którego się wraca, o który będzie się zabiegać i wspominać. Niech to będzie ich wspólny dom.

Jerzy Kowalew – prezes Spółdzielni Resurs dziękował swoim pracownikom oraz wszystkim przyjaciołom, którzy wspierali to przedsięwzięcie. Dzięki ich niezwykle zaangażowanej pracy było możliwe otwarcie Ośrodka w kilka miesięcy po jego zakupieniu.

Pomogło w tym ogromne poświęcenie i determinacja w dążeniu do celu wszystkich twórców tego sukcesu na czele z prezesem Jerzym Kowalewem. W imieniu Spółdzielni, która niebawem będzie nosić nowe miano Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne „Resurs”, zaprosił wszystkich do korzystania z usług Ośrodka przez cały rok.

Bliskość morza, dogodne położenie obiektu, własny teren rekreacyjny i wygodna winda z pewnością umilą i zapewnią udany pobyt.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Nadmorski” zaprasza.

Tekst i fot.: Lukas

mrzezyno_9259.jpg

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również