Rusza kolejna edycja konkursu „Lider dostępności priorytetowych branż”

Tworzysz produkty lub świadczysz usługi spełniające kryteria dostępności? Weź udział w konkursie „Lider dostępności priorytetowych branż”. Dzięki temu masz szanse wypromować swoje innowacyjne projekty.

Konkurs ma na celu promowanie wysokiej jakości, nowoczesnych  produktów i usług opartych na idei projektowania uniwersalnego.  Produkty dostępne to m.in. urządzenia wspomagające osoby z niepełnosprawnościami w codziennym funkcjonowaniu. Poprawiają one komfort życia i pozwalają na możliwie jak największą samodzielność.

Działania te wpisują się w rządowy program „Dostępność Plus” 2018−2025, który skierowany jest do osób ze szczególnymi potrzebami, w tym tych z niepełnosprawnościami i starszych.

Celem programu jest także podniesienie jakości życia. Służyć ma temu poprawa dostępności przestrzeni publicznej, w tym architektury, transportu, produktów i usług.

Terminy i zgłoszenia
Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br. Formularz zgłoszeniowy prosimy wysłać drogą online na adres: Joanna.Kowal@mrit.gov.pl. Masz pytania dotyczące konkursu, zadzwoń pod numer: 22 411 97 45.

Formularz​_zgłoszeniowy Formularz​_zgłoszeniowy.doc 0.07MB
Regulamin​_konkursu Regulamin​_konkursu.pdf 0.15MB
Karta​_oceny​_ Karta​_oceny​_.pdf 0.17MB

Info: MRiT

Data publikacji: 09.05.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również