Targi Pracy w Gliwicach

Powiatowy Urząd Pracy wzorem lat ubiegłych organizuje XV Gliwickie Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Planowane wydarzenie odbędzie się 15.05.2024 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Górnych Wałów”, przy ul. Górnych Wałów 29 w Gliwicach.

Gliwickie Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami to od wielu lat płaszczyzna procesów rekrutacji oraz kształtowania nowych relacji zawodowych na lokalnym rynku pracy. Podejmowane działania umożliwiają urzeczywistnienie aspiracji i celów życiowych osób z niepełnosprawnościami, dając tym samym szanse na ich równe zatrudnienie na obecnym rynku pracy.

Na Targach będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, spotkać z pracodawcami, uzyskać pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy. Odbywać się będą także konsultacje ze specjalistami rynku pracy i będzie można uzyskać wsparcie instytucji m.in. PFRON, ZUS, PIP.

W ramach Targów organizowane jest Miasteczko Zdrowia, w którym będzie można m.in. zbadać poziom cukru, ciśnienie tętnicze, cholesterolu.

Na Targi Pracy należy zebrać ze sobą aktualny życiorys zawodowy (CV) i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia udzielane są pod numerami telefonu 32 444 23 70, 32 444 23 94 oraz pod adresem e-mail: barbara.melnarowicz@pup.gliwice.pl, magdalena.musiol@pup.gliwice.pl

Data publikacji: 04.05.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również