Edukacja o różnorodności

Edukacja o różnorodności

Muzeum POLIN zaprasza do udziału w konferencji „Edukacja o różnorodności – wyzwania i inspiracje" z tłumaczeniem na Polski Język Migowy, która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2016 w siedzibie muzeum. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 14 marca 2016. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wideo z zaproszeniem w Polskim Języku Migowym dostępne na muzealnym kanale YouTube.

Celem konferencji jest podsumowanie działań w ramach programu „Oblicza różnorodności”, który Muzeum POLIN realizuje od 2013 roku. Konferencja będzie także okazją, by wspólnie zastanowić się nad wyzwaniami stojącymi przed instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi zajmującymi się edukacją o różnorodności. Organizatorzy pragną także stworzyć przestrzeń do wymienienia się dobrymi praktykami z zakresu działań międzykulturowych i antydyskryminacyjnych.

Zaproszenie do udziału w konferencji kierowane jest do osób interesujących się edukacją międzykulturową, obywatelską i antydyskryminacyjną oraz osób zaangażowanych w działania na rzecz osób z niepełno sprawnościami, a przede wszystkim do przedstawicieli i przedstawicielek instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz działaczy i działaczek społecznych.

Szczegółowy program konferencji: www.polin.pl

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod linkiem: www.edukacjaoroznorodnosci.konfeo.com
pr

Data publikacji: 08.03.2016 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również