Najnowsza publikacja TPG

Najnowsza publikacja TPG

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym jest wydawcą pracy zbiorowej, pt. „Małymi krokami do wielkich celów. W świecie osób głuchoniewidomych". Książka adresowana jest do wszystkich ludzi mających kontakt - choćby tylko zawodowy - z ludźmi głuchoniewidomymi i jest przejrzystym, bardzo interesującym kompedium wiedzy o ludziach z tą dysfunkcją, technikach komunikowania się z nimi i o ich codziennych problemach.

Autorkami głównych artykułów są wybitne specjalistki w dziedzinie głuchoślepoty. Wysoka jakość treści merytorycznych, a jednocześnie przystępny język i atrakcyjna szata graficzna sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem i z wielkim zainteresowaniem.

Obok prób zdefiniowana głuchoślepoty i praktycznych porad jak się komunikować z osobami głuchoniewidomymi autorzy publikacji prezentują „ośmiu wspaniałych” ludzi dotkniętych tą niesprawnością, którzy potrafili jednak, dzięki swojej ogromnej pracy, zdeterminowaniu i wsparciu bliskich i przyjaciół spełnić swoje marzenia, odnaleźć własną drogę, radość i sens życia.

Publikację wzbogacono adresami instytucji i organizacji, w których można szukać dalszych informacji i wsparcia oraz wykazem tytułów książek, magazynów i witryn poświęconych problematyce głuchoślepoty.

Warto przeczytać – polecamy.

tpg

IKa

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również