Pełno spraw dla niepełnosprawnych

Pełno spraw dla niepełnosprawnych

Nowy zawód, szkolenia, własna działalność gospodarcza? Na jakie możliwości dofinansowania z Programu Kapitał Ludzki mogą liczyć niepełnosprawni, będzie się można dowiedzieć podczas dwóch spotkań, które odbędą się w poniedziałek (18 listopada) w Grudziądzu i środę (20 listopada) w Bydgoszczy.

Udział w spotkaniach organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest bezpłatny. Każdemu niepełnosprawnemu może towarzyszyć opiekun. Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje o: warsztatach aktywizacji zawodowej i społecznej, doradztwie zawodowym, kursach i szkoleniach oraz wsparciu na założenie własnej firmy.

Spotkania odbywać się będą:

–   18 listopada 2013 r. w Grudziądzu, w Hotelu Rad, ul. Chełmińska 144 (dla osób niepełnosprawnych z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego),

–   20 listopada 2013 r. w Bydgoszczy, w City Hotel ul. 3 maja 6 (dla osób niepełnosprawnych z terenu całego województwa),

Program spotkania http://mojregion.eu/tl_files/mojregion/dokumenty-kpo/kpo/Program%20spotkania%20Pelno%20spraw%20dla%20niepelnosprawnych.pdf .

Początek o godz. 10, zakończenie spotkania o godz. 14.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego http://formularze.mojregion.eu/ lub pod numerem telefonu 56 656 21 03. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkania są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007- 2013.

Data publikacji: 15.11.2013 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również