Przedsprzedaż książki ,,Migające dzieci”, czyli nauka poprzez zabawę! 

Migające dzieci? Tak – dzieci, które migają. Istnieje niezbity dowód na to, że dzieci, które znają język migowy są geniuszami jak Mozart lub Einstein. W trakcie migania mózg pracuje na pełnych obrotach, ponieważ zaangażowane są w to obie półkule. Każde dziecko w tej książce znajdzie interesujące słowa migowe, między innymi nazwy zwierząt czy emocji.

DLA KOGO?
„Migające dzieci” to pierwsza z serii książek popularyzujących naukę polskiego języka migowego wśród najmłodszych. Dedykowana jest dzieciom uczęszczającym do starszych grup przedszkolnych oraz uczniom klas 1-3 szkoły podstawowej. Została podzielona na dziesięć bloków tematycznych, przedstawiających zagadnienia bliskie dzieciom, tj.: zabawki, kolory, zwierzęta, elementy pogody czy emocje.

CO ZNAJDZIECIE W ŚRODKU?
Każde dziecko w tej książce znajdzie interesujące słowa migowe, między innymi nazwy zwierząt czy emocji. Oprócz kolorowych ilustracji słów migowych z ich znaczeniami i z różnymi ćwiczeniami, dostępne są również filmiki, które można korzystać poprzez zeskanowanie kodów QR.
Książka zawiera: 118 stron, 10 tematów, 116 słów migowych, 53 ćwiczenia i kody QR.

PRZEDSPRZEDAŻ: potrwa do 15.04 kwietnia. Cena w przedsprzedaży: 79 zł

CENA REGULARNA: 99 zł

PREMIERA: 17.04

O AUTORCE: Karolina Bocian to absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalna oraz studiów podyplomowych na kierunkach surdopedagogika i glottodydaktyka. Członkini Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego (STPJM). Współpracuje z różnymi instytucjami związanymi ze środowiskiem głuchych, takimi jak Centrum Polskiego Języka Migowego czy Fundacja Polskiego Języka Migowego. Aktywnie popularyzuje naukę polskiego języka migowego w codziennej pracy oraz angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i obozów językowych dla dzieci. Na co dzień nauczycielka, tłumaczka PJM, a od niedawna mama.

WYDAWNICTWO: Centrum Polskiego Języka Migowego

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Info: Kultura bez Barier

Data publikacji: 14.04.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również