Ruszył nabór do projektu „Młodzi sprawni językowo”

Fundacja Strefa Innowacji prowadzi nabór do  projektu szkoleniowego „Młodzi sprawni językowo”, którego celem jest zwiększenie szans edukacyjnych oraz wzrost kompetencji zawodowych młodych osób z niepełnosprawnością wzroku.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby w wieku 14-29 lat mieszkające w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, które chcą przeszkolić się w zakresie znajomości języka angielskiego oraz wzmocnić kompetencje miękkie. Niezbędnym jest posiadanie komputera z dostępem do internetu.

Kurs języka angielskiego obejmie 60 godzin lekcyjnych i pozwoli na podniesienie kompetencji językowych o połowę poziomu w skali biegłości językowej od A1 do C2.

W trakcie warsztatów beneficjenci wzmocnią swoją samoświadomość, poprawią komunikację i motywację, sposoby na lepsze zarządzanie czasem oraz odkryją na nowo swój potencjał i talenty.

Wszystkie działania projektowe, tj. kursy językowe oraz warsztaty, odbędą się online. Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają niezbędne szkolenie informatyczne.

Rekrutacja trwa. Na zgłoszenia czekamy do 20 września.

Projekt jest finansowany ze środków Fundacji PZU.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: https://www.sprawnijezykowo.strefai.org.pl/

pr/, fot. freepik.com

Data publikacji: 09.09.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również