Szkolenia komputerowe dla osób niepełnosprawnych

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza osoby niepełnosprawne z całej Polski, a w szczególności kandydatów na studia na UW oraz osoby po 45 roku życia, na bezpłatne szkolenia komputerowe:

· kurs zaawansowanego korzystania z zasobów Internetu, w tym obsługi aplikacji niezbędnych do podjęcia studiów, adresowany przede wszystkim do kandydatów na studia na UW, kurs zawiera elementy treningu interpersonalnego – 40 godz.
· zaawansowany kurs MS Power Point i MS Word – 40 godz.
· zaawansowany kurs MS Excel i MS Word – 40 godz.
· kurs podstawowych umiejętności komputerowych z elementami treningu interpersonalnego – 40 godz.

Szkolenia będą realizowane od marca 2010 do grudnia 2011 w trzech trybach: wieczorowym, weekendowym i wakacyjnym. Miejscem szkoleń będzie Centrum Komputerowe dla Studentów Niepełnosprawnych UW, Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa.

Biuro oferuje kursantom pełne wsparcie w zakresie indywidualnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności. W ramach szkoleń weekendowych i wakacyjnych kursanci mogą występować o bezpłatny nocleg i częściowe wyżywienie.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.bon.uw.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenia są częścią projektu „Edukacja, niepełnosprawność, informacja, technologia – likwidowanie barier w dostępie osób niepełnosprawnych do edukacji” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizator:

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego
Pałac Kazimierzowski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
(022) 55 24 223, (022) 55 24 058, (022) 55 20 392, fax. (022) 55 20 224
e-mail: projekt.bon@uw.edu.pl

Info: BON UW

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również