Kolejna wystawa fotograficzna i spotkanie autorskie w Lublinie

Okręg Lubelski Związku Polskich Fotografów Przyrody powraca po świąteczno-noworocznej przerwie do prowadzonej przez siebie akcji dedykowanych wystaw i prezentacji fotografii przyrodniczej w ośrodkach, które grupują i wspierają osoby mające utrudniony, z różnych powodów, dostęp do instytucji kultury i twórczości artystów.

Pierwsza w tym roku wystawa i spotkanie autorskie odbędą się już w najbliższych dniach – 5 lutego br. Beata i Witold Nowakowscy, członkowie Okręgu Lubelskiego ZPFP, będą gośćmi Środowiskowego Ośrodka Wsparcia „Kalina” w Lublinie, który mieści się przy ulicy Kalinowszczyzna 84.

Placówka to specjalistyczny ośrodek oferujący zarówno usługi dzienne z rehabilitacją, jak i całodobowe (w tym opiekę wytchnieniową). Wspiera ona osoby starsze, w szczególności z zaburzeniami pamięci i schorzeniami pokrewnymi oraz ich rodziny.

Patronat medialny nad wystawą, spotkaniem i całą akcją objęły Magazyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych „Nasze Sprawy”, „Wiadomości Społeczne”, pismo Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej, portal niepelnosprawnilublin.pl.

pr/

Data publikacji: 02.02.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również