Konkurs Plastyczny NS

Zespół Szkół Specjalnych w Pyskowicach we współpracy z Międzynarodowym Nieprzetartym Szlakiem, Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Pyskowicach oraz Galerią PodCień w Pyskowicach zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym –  który odbędzie się w kwietniu 2022 r. – o tematyce „Relacje”, wpisującym się w działania NS.

Adresatami zaproszenia są artyści z niepełnosprawnościami w różnym wieku – dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół specjalnych, uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej i innych placówek oraz twórcy indywidualni.

Prace plastyczne wraz z metryczką oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych należy przesyłać do 28 marca na adres: Zespół Szkół Specjalnych, u. Poniatowskiego 2, 44-120 Pyskowice.

Uroczyste otwarcie wystawy wybranych prac plastycznych oraz nagrodzenie autorów odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022 r. w Galerii PodCień w Pyskowicach.

Nagrodzone prace będą eksponowane tamże  na wystawie pokonkursowej oraz od 26 do 29 maja br. na wystawie towarzyszącej Spotkaniom Artystów Nieprzetartego Szlaku w Lublinie.

W sprawach organizacyjnych należy kontaktować się z Joanną Kahner, e-mail: j.kahner@zsspyskowice.eu

IKa, fot. archiwum NS

Data publikacji: 03.03.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również