„Nie jestem rośliną” z rolą Skotarek znów na deskach Teatru 21

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 ma przyjemność zaprosić Państwa na ostatnie w tym roku pokazy performatywnego solo Aleksandry Skotarek NIE JESTEM ROŚLINĄ. STRUMIEŃ ŚWIADOMOŚCI w reżyserii Justyny Wielgus.

To zaproszenie do podróży między gatunkami, w której przewodniczką będzie aktorka Teatru 21 Aleksandra Skotarek. Przestrzeń własnego pokoju-ogrodu stanie się miejscem żartobliwej i ironicznej, a czasem przejmującej rozmowy o podziałach na ludzi zwierzęta, ludzi rośliny, ludzi przedmioty, z którymi trzeba w końcu zrobić porządek.
Aktorka nawiązuje do prozy jednej z najwybitniejszych pisarek XX wieku Virginii Woolf i czyta jej poetyckie manifesty przez własną wrażliowść i swoją osobistą biografię. Przywołuje słowa, które po jej przyjściu na świat powiedział na jej widok jeden z najsłynniejszych polskich genetyków i jako dorosła kobieta i konfrontuje się z jego medycznym autorytetem.
Spektakl trwa 90 minut.

Z okazji BLACK FRIDAY przygotowaliśmy dla Państwa ograniczoną pulę biletów w promocyjnych cenach. Na spektakl zapraszamy 1,2 i 3 grudnia o godzinie 19.00 w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21 przy ul. Władysława Skoczylasa 10/12 w Warszawie.

Info: Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21

Data publikacji: 27.11.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również