„Orlando. Biografie” z audiodeskrypcja i touch tour w Powszechnym

Teatr Powszechny w Warszawie serdecznie zaprasza na spektakl „Orlando. Biografie” w reżyserii Agnieszki Błońskiej, który odbędzie się 2 lipca o godzinie 19:00. Spektakl odbędzie się z audiodeskrypcją dla osób niewidomych i słabowidzących.

Poprzedzony on będzie przez touch tour, który rozpocznie się na godzinę przed spektaklem o godzinie 18:00. Touch tour to krótka wycieczka po scenografii spektaklu, w trakcie której można zapoznać się z topografią sceny, dotknąć rekwizytów oraz posłuchać wprowadzenia do spektaklu.

Bilety na spektakl wraz z touch tourem i audiodeskrypcją są dostępne w specjalnej cenie 40 zł. Dla przewodników cena biletu również wynosi 40 zł.

Aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z koordynatorką dostępności Natalią Cierniak pod numerem telefonu: 798 033 800 lub drogą mailową: n.cierniak@powszechny.com. Można nagrywać wiadomości głosowe.

O spektaklu: 
„Jedna płeć jest od drugiej różna, lecz w istocie mieszają się ze sobą. W każdej ludzkiej istocie zachodzi chwiejność między jedną płcią a drugą i często tylko strój pozwala zachować pozór męski bądź niewieści, a pod spodem kryje się coś wręcz przeciwnego niż na wierzchu” (Virginia Woolf, „Orlando”).

pr/, fot. mat. prasowe

Data publikacji: 29.04.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również