Półfinał Przeglądu Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność nadchodzi!

Wielkimi krokami zbliża się półfinał drugiej edycji niepowtarzalnego Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność. To projekt kulturalny działającej od 2010 roku Fundacji Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej realizowany wspólnie z dąbrowskim Pałacem Kultury Zagłębia. Już w niedzielę 12 września o godz. 13.00 staną do pojedynku na głosy wybitnie utalentowani, młodzi wokaliści z całej Polski.

18 półfinalistów została wyłoniona w drodze eliminacji spośród 65 zgłoszeń. Teraz będą oni wyśpiewywać miejsce w finałowej szóstce. Biorąc pod uwagę dojrzałość w wyborze repertuaru i niezwykłą ekspresję, którą posiadają artyści drugiego etapu konkursu można być przekonanym, że półfinałowy koncert w klimatycznej Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia będzie ekscytującym wydarzeniem.

W loży jurorskiej zasiądą doświadczeni muzycy reprezentujący środowisko osób niewidomych. Tak więc będą to najprawdziwsze „blindy” – przesłuchania w ciemno! Imprezę poprowadzą: dziennikarka Polskiego Radia Katowice – Beata Tomanek i niewidomy dziennikarz Polskiego Radia Wrocław – Leszek Kopeć.

Patronat honorowy nad projektem roztoczył prezydent Dąbrowy Górniczej, a patronami medialnymi są Magazyn „Nasze Sprawy” i Telewizja TELPOL.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021” oraz ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza. Dla zainteresowanych mamy do zaoferowania 10 bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie! Rezerwacja pod numerem: 508092139.

Info: Wygrajmy Razem

Data publikacji: 06.09.2021 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również