Ruszyła 12. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Ruszyła 12. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Katarzyna Nosowska, Anita Lipnicka, Kasia Cerekwicka i Mietek Szcześniak wystąpią z finalistami 12. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki!

Ruszyła 12. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, ogólnopolskiego konkursu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie.
Najlepsi z nich w czerwcu zaśpiewają na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m.in.: Katarzyny Nosowskiej, Anity Lipnickiej, Kasi Cerekwickiej i Mietka Szcześniaka.

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz w kategorii młodzieży i dorosłych (powyżej 16 roku życia). Ze wszystkich osób, które do 24 marca 2016 r. nadeślą zgłoszenie, oraz nagraną przez siebie na płytę dvd lub kasetę vhs, dowolną polską piosenkę, jury wybierze 32 szczęśliwców, którzy wystąpią w koncercie półfinałowym w warszawskich Łazienkach.

12 osób, które zaprezentują się najlepiej otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa, a potem na Rynku Głównym walczyć będzie o cenne nagrody. Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie telewizyjna Dwójka.

Jak co roku najlepsi wyśpiewają statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego.

Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Telewizji Polskiej S.A. realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.
Festiwal opieką artystyczną otacza Irena Santor.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 24 marca 2016 r. pod adresem:
Festiwal Zaczarowanej Piosenki; Telewizja Polska S.A.; ul. J. P. Woronicza 17; 00-999 Warszawa.
Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu 22 5478791.

Do udziału w konkursie zachęca Anna Dymna
https://www.youtube.com/watch?v=iq1dJKF_J_0

Info: tvp.pl, oprac. sza

Data publikacji:03.02.2016 r.

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również