V Przegląd Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność (zgłoszenia)

Trwa nabór zgłoszeń do piątej edycji jedynego i niepowtarzalnego w skali kraju Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność. Jest to projekt kulturalny działającej od 2010 roku Fundacji Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej realizowany wspólnie z dąbrowskim Pałacem Kultury Zagłębia.

Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody finansowe zapraszamy młodych, utalentowanych wokalnie solistów z całej Polski. Przegląd będzie miał 3 etapy, z których dwa (półfinał – 22.09.2024 i finał – 20.10.2024) zostaną zorganizowane w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Uczestnicy zakwalifikowani do konkursu w pierwszym etapie (eliminacje) będą mieli za zadanie zaśpiewać piosenkę w języku polskim. Utwory wykonane w półfinale oceniać będzie jury składające się z profesjonalnych artystów, reprezentujących środowisko osób niewidomych. To będą prawdziwe przesłuchania w ciemno!

Finał projektu odbywać się będzie w całkowitym mroku, co stworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wpływającą na inną percepcję sztuki i kształtowanie wyobraźni wśród widzących odbiorców (finałowe jury, publiczność, wokaliści).

Wydarzenie objął honorowym patronatem prezydent Dąbrowy Górniczej Marcin Bazylak, zaś patronem medialnym jest niezmiennie portal magazynu “Nasze Sprawy”.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16.08.2024 r.

Umiesz śpiewać? Chcesz przeżyć coś niezwykłego? Zdobyć cenne nagrody? Tutaj znajdziesz kartę zgłoszenia i regulamin!: https://bit.ly/MuzykaWyobraźniaCiemność2024

Dodatkowe pytania dotyczące konkursu będzie można kierować dzwoniąc do pomysłodawcy projektu (Łukasz Baruch – tel. 696094857) lub pisząc na adres konkursmwc@gmail.com

pr/

Data publikacji: 08.07.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również