EXTRAtrening z Avalon Extreme – zgłoś się do projektu!

Avalon Extreme – projekt sportów ekstremalnych Fundacji Avalon – wystartował z nowym projektem realizowanym dzięki dofinansowaniu ze środków PFRON.

Prowadzone w jego ramach treningi kondycyjno-siłowe, dostosowane do osób z niepełnosprawnościami, odbywają się od lipca w następujących miastach wojewódzkich: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Opolu, Katowicach, Białymstoku oraz Gdańsku.

Bezpłatne treningi kondycyjno-siłowe w całej Polsce
W ciągu roku odbędą się dwa cykle cross treningów dla osób z niepełnosprawnościami. Pierwszy z nich będzie realizowany przez 4 miesiące w 8 województwach, drugi w kolejnych 8 częściach Polski przez taki sam okres. Zajęcia będą odbywać się w przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami obiektach treningowych. Pierwszy cykl sportowych przygód rozpoczął się w czerwcu, drugi zaś zaplanowany jest od października 2022 r. Grupy treningowe poprowadzi trener, mający doświadczenie w pracy z OzN, przy wsparciu asystenta i wolontariusza. Wszystko po to, aby dać OzN możliwość realizowania się i pokonywania swoich barier poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych.

Poszukiwani chętni do treningów!
Avalon Extreme zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych treningów. Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością, lubisz sport bądź chcesz rozpocząć sportową przygodę, to EXTRAtrening jest właśnie dla Ciebie! Już dziś zapisz się, wysyłając zgłoszenie na adres: kontakt@avalonextreme.pl

– Avalon Extreme tworzą ludzie. Poza promowaniem sukcesów wybitnych sportowców z niepełnosprawnościami, zależy nam przede wszystkim na tworzeniu społeczności OzN, które wspólnie ćwiczą, motywują się, codziennie pokonują swoje własne bariery i udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Cieszę się, że dzięki EXTRAtreningom będziemy mogli być bliżej OzN z całej Polski i dać każdemu możliwość tworzenia tej społeczności razem z nami – mówi Aleksandra Kogut, kierowniczka projektu Avalon Extreme.

Info: Fundacja Avalon

Data publikacji: 19.07.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również