#ExtremalnieInspiruje – wyskocz z Fundacją Avalon w przestworza!

Chcesz zaznać podniebnej przygody? Pragniesz poznać świat z nieco innej perspektywy? Z Fundacją Avalon nie ma rzeczy niemożliwych! Już od czterech lat organizacja, w ramach prowadzonego przez nią projektu Avalon Extreme, przeprowadza konkurs #Extremalnieinspiruje, w którym do wygrania jest skok ze spadochronem! W tym roku, po raz kolejny, spotkamy się w SkyDive Warszawa już 21 czerwca br.

Prawdziwy sport jest tylko jeden!
Projekt Fundacji Avalon, Avalon Extreme, organizując corocznie konkurs #Extremalnieinspiruje pragnie pokazać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w drodze do realizacji tych najbardziej ekstremalnych marzeń. Od 22 maja do 3 czerwca na profilu Avalon Extreme na Facebooku będzie trwać czwarta edycja konkursu. Aby wziąć udział wystarczy znaleźć post i w komentarzu oznaczyć inspirującą dla uczestnika osobę, uzasadnić swój wybór w kilku ciekawych zdaniach i opatrzyć całość hashtagiem #ExtremalnieInspiruje. We wtorek 4 czerwca, organizatorzy wyłonią 3 zwycięzców z najciekawszymi odpowiedziami. Konkurs przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnościami. Po pozytywnej weryfikacji przez lekarza sportowego stanu zdrowia i predyspozycji do wykonania skoku, zwycięzcy będą mogli zrealizować nagrodę. Regulamin konkursu znajduję się na stronie internetowej.

Mazowsze z innej perspektywy
W piątek 21 czerwca projekt Avalon Extreme umożliwi realizację skoku ze spadochronem trzem zwycięzcom konkursu.

– To niesamowite, że już raz czwarty raz spełnimy marzenie trzech kolejnych śmiałków! Wszystkie z trzech ufundowanych przez organizatora skoków zostaną wykonane w tandemach. Podczas skoku, uczestnik zostanie przypięty za pomocą uprzęży do doświadczonego instruktora, który zadba o prawidłowy przebieg skoku, a zwycięzca będzie czerpał pełnię radości z wyjątkowej nagrody. Przejdzie on przed samym skokiem obowiązkowy instruktaż bezpieczeństwa. Nad całością przedsięwzięcia będzie czuwał wykwalifikowany zespół Skydive Warszawa, mający wieloletnie doświadczenie w organizacji skoków spadochronowych. Mamy nadzieję, że kolejny raz poznamy się z inspirującymi osobami i wspólnie pokażemy, że niepełnosprawność nie ogranicza w realizowaniu celów i marzeń!  -wyjaśnia Aleksandra Kogut, kierowniczka projektu Avalon Extreme.

Fundacja Avalon zachęca wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie! Będzie to doskonała okazja, aby poznać Mazowsze z nieco innej perspektywy. Warto zapoznać się z relacjami z poprzednich lat konkursu, aby przekonać się, że z projektem Avalon Extreme bariery nie istnieją!

Info i fot. Fundacja Avalon

Data publikacji: 24.05.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również