Dziecięca Fantazja gra dla dzieci

W sobotę 3 marca 2012, w Sali Kongresowej w Warszawie, Fundacja Dziecięca Fantazja organizuje koncert charytatywny z cyklu Gramy z Fantazją.

Na rzecz dzieci wystąpią: Kayah, Andrzej Piaseczny, Marcin Wyrostek, Andrzej Grabowski i Kabaret pod Wyrwigroszem.

Wieczór poprowadzi Agata Młynarska.

Cały dochód ze sprzedaży biletów i cegiełek zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji Dziecięca Fantazja czyli spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.

Mamy do zaoferowania dla Państwa pakiet VIP, na który składa się bilet w najlepszej kategorii oraz zaproszenie na bankiet po koncercie dla ograniczonej liczby osób, podczas którego serwowane będą dania i przekąski, desery oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Będzie możliwość poznania bliżej gwiazd, a także wzięcia udziału w uroczystej aukcji na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Jest do doskonały sposób na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, podziękowanie najlepszym klientom czy zrobienia prezentu wyróżnionym pracownikom. Może to być też po prostu pomysł na prezent walentynkowy dla ukochanej osoby lub miłe spędzenie sobotniego wieczoru, podczas którego bawiąc się jednocześnie pomagasz chorym dzieciom.

Dostępne są także same bilety. Można je nabyć tutaj lub w salonach Empik, Saturn Media Markt oraz u wszystkich partnerów firmy ticketpro.pl, których pełną listę można znaleźć TUTAJ.

Dla osób spoza Warszawy możemy zaoferować noclegi w zaprzyjaźnionych hotelach po specjalnej cenie.

Osoby zainteresowane informacjami na temat koncertu i pakietu VIP prosimy o email zwrotny z tematem maila „TAK”. Prześlemy wówczas konkretną ofertę.

Więcej informacji na stronie internetowej fundacji http://gramy.f-df.pl

piotrr

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również