Platforma doz.pl – fachowa informacja i bezpieczna realizacja recept

Platforma doz.pl - fachowa informacja i bezpieczna realizacja recept

Według badań TNS OBOP, przeprowadzonych w styczniu 2011 r., 38 proc. Polaków poszukuje porad medycznych w Internecie. Coraz więcej polskich internautów decyduje się na zakup leków w sieci. Wraz z rosnącym zainteresowaniem lekami w Internecie kluczowym zagadnieniem staje się gwarancja bezpieczeństwa takich zakupów.

Dziś po leki bez recepty i suplementy diety sięga codziennie około 70 proc. Polaków. Pacjenci coraz częściej pomijają lekarzy i poszukują w sieci nie tylko porad, lecz także możliwie najtańszych produktów. Należy pamiętać, że kupowanie leków poza apteką może się wiązać z poważnym zagrożeniem zdrowia.

Portal doz.pl <http://www.doz.pl/> to nowoczesna platforma internetowa o profilaktyce zdrowotnej oraz opiece farmaceutycznej i medycznej, gdzie w pełni legalnie i bezpiecznie można realizować także recepty. Można na niej znaleźć specjalistyczną wiedzę oraz uzyskać porady farmaceutyczne i lekarskie.

Farmaceuci i lekarze odpowiadają codziennie na dziesiątki pytań, które zadają użytkownicy platformy „Dbam o Zdrowie”, w zakresie profilaktyki zdrowotnej i możliwości leczenia powszechnych chorób. Każdy użytkownik portalu ma dostęp do obszernej bazy informacji, w skład której wchodzi ponad 1 500 fachowych artykułów z obszaru profilaktyki i leczenia, encyklopedia terminów medycznych z listą przeszło 1 700 haseł. Wszystkie teksty na doz.pl są autoryzowane przez wybitnych lekarzy, farmaceutów i farmakologów.

Znajduje się tu również katalog blisko 20 000 placówek i gabinetów medycznych. Lekopedia to autorska encyklopedia, w której pacjenci mogą znaleźć, napisane w przystępnej dla nich formie, niezbędne informacje na temat leków oferowanych na polskim rynku. Apteka internetowa „Dbam o Zdrowie” gwarantuje internautom najszerszy na rynku asortyment ponad 17 000 produktów, atrakcyjne programy rabatowe oraz codzienne promocje. Jako jedyna w Polsce, funkcjonuje w oparciu o największą sieć aptek „Dbam o Zdrowie”, co umożliwia bezpieczną i w pełni zgodną z polskim prawem realizację zamówień zawierających leki Rx.

Portal doz.pl tylko w styczniu 2011 roku odwiedziło ponad 2,6 mln użytkowników, którzy wygenerowali ponad 14 milionów odsłon.

logo_siz

Info: SIZ PAP

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również