Polskie zabawki trafiły do szpitala

Mali pacjenci Oddziału Okulistyki Dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 5 w Katowicach przy ulicy Ceglanej będą bawić się i jednocześnie testować zabawki polskiego producenta, firmy Wader. Celem jaki postawili sobie pracownicy szpitala we współpracy z firmą Wader - oprócz poprawy nastrojów małych pacjentów jest zbadanie postrzegania kolorów zabawek.

Zabawki przeznaczone dla dzieci z problemami okulistycznymi powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, posiadać niezbędne atesty i certyfikaty. Kierując się tymi względami pracownicy katowickiego szpitala zwrócili się z inicjatywą przekazania i przetestowania zabawek do polskiego producenta z Dąbrowy Górniczej. Odpowiedź ze strony Wadera mogła być tylko jedna. Przekazane produkty znalazły swoje miejsce w „Bajkowym Kąciku” – świetlicy oddziałowej, z której korzysta około trzydziestu małych pacjentów.
Na Oddział Okulistyki Dziecięcej szpitala klinicznego przy Ceglanej trafił gigant wywrotka, middle truck wywrotka – kultowe już zabawki w żywych, kontrastowych kolorach. Dla przeciwwagi – produkty z serii Friends On The Move i serwis do kawy w kolorach pastelowych.
W pastelowych czy zdecydowanych kolorach? Jakimi zabawkami chętniej bawią się dzieci?
Uzyskanie odpowiedzi pozwoli lepiej dopasować produkty do potrzeb maluchów, dlatego poznanie opinii małych testerów i ich reakcji na zabawki są dla producenta zabawek równie cenne jak opinie eksperckie, przygotowane przez zespół pracowników szpitala.

swietlica _oddzialowa_bajkowy_kacik_min

O firmie Wader -Woźniak Sp. z o.o.
Wader – Woźniak jest wiodącym, polskim producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Firma na rynku obecna jest od 22 lat, swoje produkty eksportuje do ponad 30 krajów świata. Misją firmy Wader jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci
w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci.

Firma Wader – Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również czterokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.wader-wozniak.pl

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również