Zabawa Walentynkowa w Pisarzowicach

14 lutego w Święto Zakochanych Warsztat Terapii Zajęciowej w Pisarzowicach, działający w przy Fundacji Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie” w Kaliszu, zorganizował Zabawę Walentynkową dla osób niepełnosprawnych, na której obecni byli przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście:

Uczestniczyli m.in. prezes Fundacji „Miłosierdzie” Stanisław Bronz, Małgorzata Mosińska i Monika Czwordon – pracownice PCPR w Ostrzeszowie oraz kierownicy zaprzyjaźnionych placówek – Lidia Zagórska, Bogumiła Ofiara, Magdalena Wojciechowska, Michał Pawlak i Mariusz Patysiak.

Na uczestników zabawy czekała świetna muzyka w wykonaniu DJ Dawida, pyszne jedzenie i wiele dodatkowych atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której wszystkie losy były wygrane.

Żadna z osób biorących udział w Zabawie Walentynkowej nie wyszła z pustymi rękami. Wszystkie zaprzyjaźnione placówki zostały również obdarowane słodyczami w podziękowaniu za wspólną udaną zabawę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie naszego zaproszenia na Zabawę Walentynkową. Do zobaczenia za rok.

Tekst i fot.: Małgorzata Adamska / WTZ Pisarzowice

Data publikacji: 27.02.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również