I ty możesz latać!

Czas spełnić marzenia - pod takim hasłem 26-27 marca 2011 r. w obiektach sportowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbędzie się ósma już edycja Targów Lotnictwa Lekkiego PARAGIEŁDA.

Organizatorzy, tj. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gekon Glide Club zachęcają miłośników paralotniarstwa, pasjonatów i hobbystów, ich bliskich i przyjaciół do odwiedzenia targów, zapoznania się z nowościami w tej dziedzinie, a także w sportach pokrewnych, takich jak: mikroloty, szybowce, spadochrony, balony. Wielu wystawców przygotowało specjalną ofertę cenową dla kupujących podczas Paragiełdy. Są wśród nich producenci i dystrybutorzy sprzętu, odzieży sportowej i turystycznej, przedstawiciele aeroklubów z całej Polski, szkół paralotniczych, szybowcowych, mikrolotniczych, spadochronowych, balonowych oraz prasa i portale lotnicze, firmy ubezpieczeniowe etc. Targom towarzyszyć będzie wiele imprez, konkursów, wystaw oraz cykl prelekcji i wykładów o tematyce lotniczej, pokazy modeli latających, symulatory lotu i inne.

Organizatorzy, a także Maciek Horbowski, zdobywca statuetki w plebiscycie Lotniczych Orłów, szczególnie gorąco zapraszają do udziału w tym wydarzeniu wózkowiczów i ich opiekunów, którzy w tym roku mają zagwarantowany wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie projektu www.paragielda.com.pl

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również