Igrzyska Paraolimpijskie Soczi 2014: Ceremonia Otwarcia na antenie TVP

Igrzyska Paraolimpijskie Soczi 2014: Ceremonia Otwarcia na antenie TVP

Po raz pierwszy w historii polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć w całości ceremonię otwarcia Igrzysk Paraolimpijskich na antenie Telewizji Polskiej.

Będzie ona w całości transmitowana na antenie TVP Info oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl. Komentować będą Katarzyna Rogowiec, Piotr Sobczyński oraz Dominik Jabłecki.

Ceremonia rozpocznie się 7 marca br. o godzinie 17.00 czasu polskiego. Co więcej, będzie komentowana przez dwóch doświadczonych dziennikarzy Piotra Sobczyńskiego oraz Dominika Jabłeckiego, ten ostatni od lat promuje sport paraolimpijski na antenie TVP Sport. W roli ekspertki wystąpi znana gwiazda sportu paraolimpijskiego, złota medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w narciarstwie biegowym Katarzyna Rogowiec. Retransmisja ceremonii będzie miała miejsce na antenie TVP Sport około godziny 0:45, powtórka planowana jest na 8.03. na godzinę 8:00.

Ponadto od 7 marca Igrzyska Paraolimpijskie zagoszczą na antenie TVP1 i TVP Sport w niespotykanym od Igrzysk w Atenach wymiarze. Poniżej wykaz programów, w których igrzyska paraolimpijskie w Soczi będą tematem numer jeden.

Pobierz

Info: PKPar

Data publikacji: 5.03.3014 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również