Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rugby na Wózkach odbędą się w Gdyni

Ostatnie przygotowania do wielkiego wydarzenia już trwają. Po raz pierwszy na Pomorzu odbędzie się, w terminie 27-28 kwietnia, niezapomniany turniej – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rugby na Wózkach, a organizator serdecznie zaprasza do Polsat Sport Arena Gdynia, gdzie wszystko się rozegra.

Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne pasji, zaangażowania i sportowej rywalizacji!

Przybycie 12 drużyn w tradycyjnym Rugby 4’s, w tym reprezentacje z Czech i Szwecji, oraz 6 drużyn w zupełnie nowej odmianie Rugby 5’s zapowiada emocjonującą walkę o tytuł mistrza. Liczba ponad 120 zawodników obiecuje nam widowisko na najwyższym poziomie.

W Polsat Plus Arena Gdynia zaplanowanych jest aż 18 meczów w odmianie paralimpijskiej oraz 6 meczów w Rugby 5’s – to 24 okazje, aby doświadczyć niezapomnianych emocji sportowych.

Ale to nie wszystko! To nie tylko o sportowej rywalizacji. To także czas na integrację społeczną, promocję wartości fair play i równych szans dla wszystkich.

Związek zaprasza do dołączenia do niego, wspierania jego zawodników, bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dajcie się porwać emocjom, które tylko sport może dać!

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli być z osobiście, będzie zapewniona relacja na żywo z rozgrywek, abyście mogli doświadczyć emocji sportowej rywalizacji bez względu na miejsce pobytu.

Serdeczne podziękowania dla miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu za nieocenione wsparcie i pomoc przy organizacji tego niezapomnianego wydarzenia.

Info: Polski Związek Rugby na Wózkach

Data publikacji: 24.04.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również